Причиною відключення електроенергії став борг.
Про це повідомив координатор проектів програми «Культурна столиця» Вадим Гефтер.
«Вчора, 20 травня, група ДТЕК припинила постачання електроенергії для шелтера, розташованого в готелі «Жовтневий» у Дніпрі. Варто визнати, що має місце борг за споживання електроенергії, але організатори цього притулку працювали над його погашенням, і питання практично було вирішено, про що ми повідомляли письмово постачальнику електроенергії. Проте прийшов дядько у спецівці та…», – пише Гефтер.
Наразі у шелтері знаходиться понад 250 біженців з Донбасу, включаючи 52 дитини.
«Що характерно, історія ДТЕК розпочиналася саме на Донбасі. Про що це я… А! Про дух земляцтва. Про допомогу біженцям. Та й про прості людські цінності. Цю проблему ми звичайно вирішимо, але осад, як кажуть…», – написав Вадим Гефтер.
Ганна Рудська









