Вісімдесят восьма доба повномасштабного воєнного вторгнення рф на територію України добігає кінця.
Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів про ситуацію у області.
Він розповів, що протягом дня зафіксовано обстріли трьох населених пунктів у Криворізькому районі. «Градами» окупанти вдарили по Мар‘янському. До села прилетіло десять снарядів. Ще два удари по території Апостолівської громади. Об‘єкти інфраструктури не зачепило.
«Також вдень у Павлоградському районі одна ворожа ракета впала в річку Самара. Без постраждалих. Інші райони Дніпропетровщини атакам сьогодні не піддалися. Російських окупаційних військ на території області немає», – повідомив Микола Лукашук.
Ганна Рудська









