Двічі вдарив з «Ураганів» по Апостолівській громаді.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 23 травня. 7.47. Ніч була безкінечною повітряною тривогою. У більшості районів все нормально. У Криворізькому – знову стріляли. Ворог двічі вдарив з «Ураганів» по Апостолівській громаді. Влучив між селами. Люди не постраждали», – написав Резніченко.
Ганна Рудська









