Вночі ворог обстріляв територію Апостолівської ОТГ.
Про це повідомив міський голова Апостолового Андрій Оса.
«Снаряди від «Ураганів» потрапили на поле між населеними пунктами. Без руйнувань та постраждалих. Затяжні повітряні тривоги без прильотів ворожих ракет на територію області. Ще раз наголошую на безпеці пересування польовими дорогами та виходу на поле без попереднього погодження», – написав Андрій Оса.
Також він зазначив, що снаряди після обстрілів не завжди розриваються одразу. Касетні снаряди можуть здетонувати від будь-якого необережного руху.
«На всіх місцях обстрілів працюватимуть фахівці ДСНС! Слідкуйте за офіційними повідомленнями та будьте обережними!», – написав Андрій Оса.
Ганна Рудська









