23 травня “Укрпошта” починає продаж нової марки “Руський воєнний корабль ВСЬО”.
І хоча урочиста церемонія погашення відбудеться лише за кілька годин, близько 14:00, під центральним відділенням на Майдані Незалежності вже збираються черги.
Продаж повинен стартувати в 1,5 тис. відділеннях по всій країні.
Про це повідомив керівник “Укрпошти” Ігор Смілянський.
Ліміт продажу – 2 блоки по 3 марки на клієнта без виключень.
“Лише на перший тиждень ми даємо у відділення один мільйон марок, тобто стільки, скільки всього було марки “Корабель НА”. Що буде, якщо продамо все за день? Дамо ще один мільйон марок орієнтовно 27 травня. Теж оголосимо завчасно. Потім ще мільйон і тп”, – пояснив керівник “Укрпошти”.
Смілянський зазначив, що урочисті погашення марок по всій країні триватимуть з ранку до 14:00.
Станом на 8:00 біля головного відділення “Укрпошти” в Києві вже вишикувалася велика черга. Продаж марок розпочнеться тільки через шість годин.

Очевидці повідомляють, що черга збирається й біля головпоштамту у Дніпрі.
Юлія Олександрова









