23 травня окупанти нанесли 4 ракетні удари по Дніпропетровщині – по Павлоградському та Синельниківському районах.
Ворожі ракети вдарили по залізничній інфраструктурі. Є значні руйнації.
-У Павлоградському районі маємо влучання 1 ракети. Зруйновані колії та електромережа залізниці. Також пошкоджено 7 житлових будинків, господарча споруда та легковий автомобіль. Люди не постраждали.
Одразу 3 ракети поцілили по Синельниківському району. Зруйнували залізницю. Ударами розбиті колії, вокзал та 4 господарчі споруди, пошкоджені електромережі.
Також пошкоджені 5 житлових будинків. Людей не зачепило – ніхто не постраждав.
Коли буде відновлено рух залізницею у Павлоградському та Синельниківському районах, невідомо, – повідомила подробиці прес-служба ГУ ДСНС області.
Юлія Олександрова









