Наразі це небезпечно. Тож краще побути вдома.
Про це повідомив міський голова Зеленодольська Дмитро Невеселий.
«Ніч в Зеленодольській громаді пройшла більш-менш спокійно, надзвичайних ситуацій не було. Кордони під захистом ЗСУ, ворог на території відсутній. Вчора наші хлопці дали добрячого прочухана оркам. Бережіть себе, все ж намагайтесь не пересуватись по вулиці без потреби. Тихого та вдалого дня!»,- написав Дмитро Невеселий.
Ганна Рудська









