Нападник завдав потерпілому безліч ударів, внаслідок чого, літній чоловік потрапив до лікарні.
Про це повідомляє прес-служба головного управління Національної патрульної поліції України у Дніпропетровській області.
«25 травня, о 01:10 до чергової частини Павлоградського районного відділу поліції надійшло повідомлення від медичних працівників про те, що каретою швидкої допомоги доставлено 61– річного чоловіка з чисельними тілесними ушкодженнями. Напередодні, близько 23:00, потерпілий знаходився на автостанції міста Павлоград, де між ним та підозрюваним виникла бійка. Побивши чоловіка нападник з місця вчинення злочину втік», – йдеться в повідомленні.
Поліцейські встановили, що до злочину причетний 30 – річний раніше судимий житель сусідньої області. Чоловіка знайшли та затримали. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Ганна Рудська









