Щороку 28 квітня в Україні відзначається День працівників швидкої медичної допомоги.
Очільник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко зазначив, що працівники екстреної медичної допомоги області кожен день працюють на межі та за межею можливостей.
Він тепло привітав усіх причетних з професійним святом.
-Наші бригади «швидкої» щодня долають тисячі кілометрів. Вони поряд у найскрутніші хвилини. Навіть під крики сирен та звуки вибухів. На межі та за межею можливостей. Їх називають янголами у червоній формі. Лікарі та фельдшери, водії та диспетчери. Наші Герої – 24/7. З вашим днем! – написав Резніченко.
Ганна Рудська









