30 травня у Братському сталася ДТП за участю автомобілю Lada та автобусу.
Обидва авто їхали у бік Дніпра. У районі «АТБ» сталося зіткнення, повідомляє «Информатор».
Через це водій Lada втратив керування та автівка влетіла у відбійник.
В результаті цього у автомобіля відірвало задню частину.




За попередніми даними, постраждалих немає.
На місці працюють правоохоронці.
Юлія Олександрова









