76 поранених дітей прийняли лікарні нашого регіону з початку війни. Трьох, на жаль, врятувати не вдалося.
Маленькі пацієнти – з Донецької, Луганської, Харківської і Херсонської областей. Майже у кожного з них осколкові поранення і складні переломи. Найменшому пораненому всього два роки.
Про це розповів голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
Зараз у лікарнях області залишається 8 дітей, двоє з них – у важкому стані. Лікарі від них не відходять.
-Продовжуємо приймати поранених дітей з «гарячих точок». Маємо все, щоб їм допомогти, – зазначив Валентин Резніченко.
Юлія Олександрова









