За видачу негативного висновку щодо результатів медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння, медичний працівник вимагав у 35-річного чоловіка п’ять тисяч гривень.
Слідчі затримали фігуранта під час отримання грошей від пацієнта. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції області.
В ході обшуку службового кабінету, правоохоронці вилучили речові докази, що вказують на протиправну діяльність лікаря.
Медпрацівнику доведеться відповісти за відповідною статтею.
Юлія Олександрова









