Знову обстріляли Зеленодольську громаду. На щастя, люди не постраждали.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 31 травня. 7.47. Ніч більш-менш спокійна. Одна коротка тривога на ранок. Ворог продовжує обстріли Криворізького району. Знову ударив по Зеленодольській громаді. Людей не зачепило», – написав Резніченко.
Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук доповнив, що окупанти поцілили у поля, тому жодна будівля не пошкоджена.
«Нині в області все спокійно. Мирного дня!», – написав Лукашук.
Ганна Рудська









