Діти пішли прогулятися і заблукали.
Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції України у Дніпропетровській області.
«Вчора на «102» зателефонувала схвильована мешканка Самарського району і повідомила, що майже годину тому зникли її діти і вони не може їх знайти. Патрульні одразу прибули на виклик. Жінка пояснила, що її 4-річні двійнята гуляли на подвір’ї їхнього приватного будинку, а сама жінка поралась в помешканні. Через деякий час вона побачила, що малюків на подвір’ї немає і стала їх шукати, втім, безрезультатно», – йдеться в повідомленні.
Поліцейські отримали прикмети дітей і стали на їхні пошуки. За півгодини їх виявили на території дачного кооперативу, майже біля лісосмуги. Діти пішли прогулятися і заблукали. На щастя, патрульні швидко їх знайшли та повернули матері цілими та неушкодженими.
Ганна Рудська









