Чоловік зберігав канабіс у власному гаражі для подальшого збуту.
Діяльність цієї злочинної організації була припинена восени минулого року. Тоді поліцейські затримали 15 її членів.
Продовжуючи оперативно-розшукові заходи, правоохоронці встановили постачальника членам ОЗГ канабісу.
І нарешті зловмисника вдалося затримати.
З автомобіля 34-річного підозрюваного вилучили метамфетамін, а у гаражному приміщенні знайшли – майже 120 кг канабісу. Загальна вартість вилученого «товару» сягає семи мільйонів гривень.
За скоєне фігуранту може загрожувати до дванадцяти років позбавлення волі.


Юлія Олександрова









