У ніч на 2 червня на Дніпропетровщині лунали тривалі повітряні тривоги.
Окупанти знову стріляли по області на межі з Херсонщиною.
Гатили з артилерії по Зеленодольській та Апостолівській громадам. Попередньо відомо, що поцілили у поля.
Про це повідомив голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
-Тривалі тривоги вночі.
Ворог знову стріляв на межі з Херсонщиною.
Кілька разів ударив з артилерії по Зеленодольській та Апостолівській громадам.
Людей не зачепило. Зараз в області все нормально, – проінформував Резніченко.
Юлія Олександрова









