Міський голова Зеленодольська Дмитро Невеселий розповів про ситуацію у громаді.
«Тяжка ніч та вчорашній вечір. Після обстрілу Мар’янського були пошкоджені житлові будинки. Були відключені газопостачання та світло. На даний час все відновлено. Все під контролем ЗСУ. Сьогодні ворог обстрілював прикордонну територію нашої громади. Жодний з населених пунктів обстріляний не був», – розповів міський голова.
Також він попросив мешканців ОТГ знаходитися поближче до безпечних місць та не пересуватися без потреби по вулицям.









