росія вбила 261 нашу дитину.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 4 червня. 17.17. Вони більше ніколи не пограються у дворі, не підуть у садочок, не попросять маму купити нову іграшку. Вони більше ніколи не виростуть. росія вбила 261 нашу дитину. Убивці дітей не мають право на існування. Продовжуємо нищити ворога», – написав Резніченко.
Ганна Рудська









