4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Патрульні поліцейські вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих діточок.
Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції України.
«Понад 260 дітей більше ніколи не побачать наших переможних світанків, не обіймуть матусь, не скажуть татові, як сильно його люблять, не підуть у перший клас, не стануть винахідниками чи інженерами у нашій вільній і незалежній Україні. Від цього стине кров у жилах, стискається серце, а розум відмовляється вірити і сприймати. Сьогодні, 4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні патрульні поліцейські схилили голови в скорботі, вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих діточок. Зупиніться і тихо помоліться за безневинні душі вбитих янголяток… Співчуваємо, розділяємо біль утрати, пам’ятаємо… Не пробачимо», – йдеться в повідомленні.
https://youtu.be/Z3SqxgAf-ks
Ганна Рудська









