Відділення пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС №36 відтепер базується на лівобережжі Кам’янського.
Про це повідомив міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.
Він зазначив, що рятувальники змушені були покинути тимчасово окуповані території Луганської області через бойові дії.
Частину особового складу підрозділу з технікою та обладнанням тимчасово розмістили на лівобережній станції швидкої медичної допомоги.
Міський голова зазначив, що це значно посилить безпеку житлового масиву, на лівобережжі, де мешкає понад 80 тисяч осіб. Раніше там не було пожежно-рятувального відділення.
Ганна Рудська









