Сьогодні, 5 червні, до рятувальників звернулась жінка, яка мешкає на вулиці Енергетиків, що у Самарському районі міста. Вона просила зняти її котика з дерева.
Про це повідомляє прес-служба головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
Кіт заліз на дерево, рівнем 3-го поверху будинку. Дістати тваринку жінка самостійно не могла.
«Рятувальник піднялися по драбині, зняв домашнього улюбленця та повернув господарці. Тепер котик у міцних та надійних обіймах власниці», – йдеться в повідомленні.


Ганна Рудська









