З 1 вересня українські школярі та студенти почнуть заняття в режимі офлайн.
Про це заявив перший заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.
-Хочу повідомити всіх батьків, усіх учнів, студентів, що 1 вересня освітній процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн, і всі студенти та учні повинні піти до шкіл, університетів, коледжів, установ професійно-технічної освіти. Я закликаю наших дітей готуватися до офлайн-процесу в українській освіті, – наголосив Вітренко.
Юлія Олександрова









