З початку повномасштабної війни в Україні піротехніки Дніпропетровщини знищили 3 090 сучасних вибухонебезпечних предметів.
Найчастіше їм траплялись касетні снаряди «Торнадо-С» та системи залпового вогню «Ураган». Найбільша кількість знайдених та вже знищених вибухівок – у Криворізькому (понад 1 700) та в Синельниківському районах (1 329).
-На жаль, у нас в області є летальні випадки через необережне поводження з такими предметами. На сьогодні загинуло семеро людей, з них – один хлопчик. Ще дві особи постраждали, в них мінно-вибухові травми, – зазначив начальник сектору гуманітарного розмінування Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Моторя.
Юлія Олександрова









