На ранок окупанти нанесли ракетний удар по Дніпровському району. Попередньо, без постраждалих.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 10 червня. 7.34. Напружені і ніч, і ранок. Вночі ворог знову обстріляв Криворізький район. Під вогонь потрапили одразу три громади. У Зеленодольській громаді є руйнування. 41-річна жінка отримала осколкове поранення. У Широківській та Апостолівській – ніхто не постраждав. На ранок ракетний удар по Дніпровському району. Попередньо, без постраждалих. Але деталі з’ясовуємо», – написав Резніченко.
Також він повідомив, що сильна ранкова пожежа у Дніпрі з ворожою атакою не пов’язана.
«Горіло на одному з підприємств міста. Рятувальники вогонь уже приборкали», – написав Валентин Резніченко.
Ганна Рудська









