12 червня в районі Ізюму на Харківщині, у зоні відповідальності повітряного командування «Схід», зенітні ракетні війська Повітряних Сил ЗСУ уразили російський винищувач-бомбардувальник Су-34.
Про це повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ
Російські літаки працювали парою, атакуючи позиції українських захисників. Після потрапляння в зону ураження української ППО, один із ворожих літаків змінив курс, а пілоти іншого – вирішили спробувати долю.
“Нех@й щаст@ть!”– відповіли зенітники і збили зухвалу «сушку», привітавши таким чином окупантів із “днем росії”!
Літак упав на тимчасово окуповану територію. Чи вдалось вижили пілотам – інформація уточнюється.
Крім того, 12 червня, зенітним ракетним підрозділом збито російський БпЛА “Орлан-10”. А ударна авіація Повітряних Сил здійснила кілька авіанальотів на ворожі позиції окупаційних військ.
Завдано потужних ударів по скупченню ворожої техніки, живій силі противника. Внаслідок повітряного удару знищено склад ракетно-артилерійського озброєння.
Юлія Олександрова









