Перемога однойменної пісні гурту Kalush Orchestra на “Євробаченні-2022” створила справжній бум на ім’я Стефанія.
Цим ім’ям назвали вже 68 дітей в Україні.
Про це повідомили у Міністерстві юстиції.
– Поки весь світ наспівує рядки гурту Kalush про маму Стефанію, яка перемогла на пісенному конкурсі “Євробачення-2022”, українці все частіше називають своїх діточок цим ім’ям, — йдеться у повідомленні.
Та не тільки дівчаток в Україні називають переможним ім’ям. Віднедавна потяг Київ – Івано-Франківськ має назву “Стефанія”.
Лана Дніпренко









