У Зеленодольську, що знаходиться під постійним вогнем окупантів, знищено близько чверті житлового фонду.
Про це розповів мер міста Дмитро Невеселий телеканалу Відкритий.
На території Зеленодольської громади пошкодження ще серйозніші.
-Щодня відбувається обстріл населених пунктів громади.
Майже кожного дня ми маємо пошкодження майна людей, їхніх будинків. Страждає бізнес. На сьогоднішній день понад 300 квартир у багатоповерхівках знищено. Це близько 30 будинків у місті. І близько 450 будинків – у приватному секторі, – розповів Дмитро Невеселий.
За його словами, у відсотковому відношенні це — близько 25% будівель у місті та 45% — у Зеленодольській громаді.
Юлія Олександрова









