16 червня до Києва прибули Канцлер Німеччини Олаф Шольц, президент Франції Еммануель Макрон та прем’єр-міністр Італії Маріо Драґі вранці.
До столиці України лідери трьох європейських держав приїхали потягом “Укрзалізниці”.
У Мережі з’явилося фото зі світовими лідерами у спеціальному дипломатичному потязі.
Драґі, Шольц і Макрон сьогодні мають зустрітися із президентом Володимиром Зеленським, аби ще раз підтвердити підтримку України, але також підкреслити єдність Європи.
-Канцлер Німеччини Олаф Шольц, президент Франції Еммануель Макрон та прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі зичать вдалого ранку з нашого дипломатичного поїзда. А для нас він буде добрим, якщо трійка європейських лідерів так само злагоджено підтримає правильний висновок щодо заявки України на отримання статусу кандидата на членство в ЄС, – підписала фото прес-служба “Укрзалізниці”.
Юлія Олександрова









