У міському пологовому будинку Павлограда народилася двійня – гарні дівчинки Софійка та Ельвіра з вагою 3340 гр. та 2980 гр. Мати цих дівчаток приїхала до Павлограда народжувати з Херсонщини.
Про це повідомляє Павлоградський пологовий будинок.
За час війни у пологовому будинку Павлограда народилося 311 малюків: 143 дівчинки та 168 хлопчиків.
Юлія Олександрова









