Вони просто складають зброю та залишають свій особовий склад напризволяще.
Про це йдеться у телефонній розмові окупанта, яку перехопила СБУ.
«Наше командование уехало. Ну, не уехали, а побросали оружие. Говорят: «Мы воевать не пойдём». Их будут менять, если не поменяют, то нас отвезут домой», – розповідає загарбник дружині.
Жінка просить чоловіка не тікати, адже це буде вважатися дезертирством. Але той, будучи мобілізованим в «лнр», усвідомлює, що офіційно його взагалі немає на цій війні.
«Мы нигде не числимся, нигде. Поверь мне… Как сказал командир Ушаков, мы здесь – «мясо», отвлекающий манёвр. Нигде, даже в России не фиксируется, что мы здесь находимся», – обурено пояснює окупант.
Зате тепер він на прикладі своїх командирів знає ціну міфу, за яким «росіяни своїх не кидають». Навпаки – вони залишають навіть тіла своїх загиблих на війні, а це вже понад 33 тисячі загарбників.
Юлія Олександрова









