До нашої області переїхали 18 підприємств-переселенців – з Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей.
Дев’ять вже стали до роботи. Серед них завод спеціального кріплення, виробництва паперової упаковки та поліетиленової плівки, логістична та швейні компанії.
Про це розповів голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
Відомо, що зараз монтують лінії виробництва два великі заводи машинного обладнання.
Ще 28 підприємств розмістили у нас свої склади.
-Продовжуємо «тримати» економічну рівновагу.
Наближаємо перемогу на всіх фронтах, – зазначив очільник області.

Юлія Олександрова









