27 червня окупанти зі ствольної артилерії обстріляли прикордонні території Широківської громади у Криворізькому районі.
А ті вибухи, які чули дніпряни увечері – це знищення піротехніками ДСНС бойової частини ракети на Ігрені.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Протягом дня російські окупаційні війська зі ствольної артилерії обстріляли прикордонні території Широківської громади у Криворізькому районі. На щастя, постраждалих немає, руйнувань також.
О 20-й годині вечора піротехніками ДСНС було знищено бойову частину ракети, котру виявили в районі Ігрені. Тривога, яку було оголошено о 20:03, із ліквідацією частини ворожої ракети, не пов‘язана. Це збіг обставин, – написав Микола Лукашук.
Юлія Олександрова









