Після повідомлення про прильоти у Дніпрі, містяни стали масово викладати у соцмережі фото понівечених автівок.
Виявилося, що орки розбомбили відоме у місті СТО, а його працівники наразі знаходяться під завалами.
Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов.
-Щойно руZZкие мр@зи влупили ракетою по СТО «Автодизель».
Найкраще СТО, де всі дніпряни ремонтували свої дизельні автомобілі.
У тому числі і я.
Свого «крокодила».
Жодних військових, жодної зброї, жодної техніки.
НІЧОГО!
Звичайні прості дніпряни, слюсарі та трудяги знаходяться зараз під завалами.
Рятувальники гасять пожежу, – написав на своїй сторінці у Фейсбуці міський голова.
Чекаємо детальної офіційної інформації від ОВА.



Юлія Олександрова









