У Дніпрі з вікна на 7-му поверсі викинули кішку. Від отриманих травм тварина померла.
Інцидент стався на вулиці Гомельській, повідомляє «Дніпро оперативний».
Кішка випала з вікна квартири, де знаходилися 17-річна дівчина та її 25-річний хлопець. Поліцію викликала сама дівчина.
Біля трупа тварини поліцейські знайшли ганчірку. Обставини того, що трапилося, поки невідомі. Сталося це з необережності, або ж кішку вбили навмисне, встановлюватимуть правоохоронці.
Юлія Олександрова









