Повісток через “Дію” не буде. Про це заявив голова Мінцифри Михайло Федоров у Telegram.
Він спростував чутки про підготовку такого проєкту.
Хто був першоджерелом пліток про надходження повісток через “Дію”, невідомо. Тема поширювалася у пабліках про мобілізацію.
Деякі навіть видалили програму зі смартфонів.
Юлія Олександрова









