На місці «прильоту» фахівці виявили уламки ракети «Калібр».
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«На ранок прийшли погані новини. Під завалами будівлі автотранспортного підприємства, яке знищила ворожа ракета, рятувальники знайшли двох загиблих – чоловіка та жінку. Ці люди опинилися у епіцентрі вибуху. Вони не були військовими, у них не було зброї. Там було мирне підприємство, де працювали мирні люди. На місці «прильоту» фахівці виявили уламки ракети «Калібр», – написав Резніченко.
Напередодні ворог направив на Дніпропетровщину шість таких ракет, чотири з них наші військові збили.









