На Дніпропетровщині в районі Інгульця під час проведення польових робіт двоє місцевих жителів підірвалися на касетному снарядів. Один чоловік загинув на місці, іншого з численними осколковими пораненнями доправили до лікарні.
Про це повідомила голова об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк під час брифінгу.
– Місцеві жителі поблизу Інгульця на польових роботах вибухнули на рештках касетних снарядів. Один загинув, один із численними осколковими пораненнями доставлений до лікарні. Це говорить про те, що ворог продовжує використовувати заборонені касетні снаряди, які не розриваються одразу, – наголосила пресофіцерка.
Лана Дніпренко









