У Дніпропетровській області стартували жнива. Роботи розпочалися у 6 із 7 районів. Цього тижня на поля вийдуть й у Новомосковському районі.
– Аграрії кажуть: погода – чудова. Сухо та спекотно – те, що потрібно для косовиці. Зараз збирають ячмінь, пшеницю, ріпак, горох. Далі візьмуться за жито, овес, гречку, соняшник та кукурудзу. Загалом жнивуватимуть на майже 2 мільйонах гектарів полів, – повідомив очільник ДніпроОВА Валентин Резніченко.
Цьогоріч фермери Дніпропетровщини розраховують отримати понад 3 мільйони тонн зерна.
– Це менше, ніж торік – тоді врожай зібрали рекордний. Та, кажуть, цього вдосталь, щоб забезпечити нашу та сусідні області. Аграрії тримають свій фронт. Щодня на продовольчому «полі бою», – підсумував Валентин Резніченко.

Лана Дніпренко









