У Дніпрі, на вулиці Навігаційній, трапилася курйозна пригода. Чоловікові відкусив палець його п’яний знайомий.
4 липня між чоловіками, котрі разом розпивали алкогольні напої, виник конфлікт. Словесна суперечка переросла у бійку, під час якої 36-річний містянин відкусив фалангу середнього пальця правої руки своєму 39-річному знайомому.
На місце викликали “швидку”, постраждалого госпіталізували до міської лікарні №4. Нападника також забрали медики “швидкої”, чоловіка було доставлено до міської лікарні №16 з травмами спини.
Детальні обставини події з’ясовують правоохоронці.
З сайту”Дніпро Оперативний”
Юлія Олександрова









