Вчора ввечері на “102” надійшло повідомлення від небайдужих громадян про чоловіка, який не знає, як повернутися додому та ледве пересувається.
Патрульні прибули на місце події та виявили 73-річного дніпрянина. Як з’ясувалося, він перебуває у розшуку Новокодакським відділом поліції. Його розшукує дружина як зниклого безвісти.
Пенсіонер пояснив, що не пам’ятає, як вийшов з дому. «Швидка» відвезла чоловіка до лікарні. Незабаром він зможе повернутися до родини.
Юлія Олександрова









