5 липня мережею поширилося жорстоке відео, де всі побачили, як чоловік вистрелив з рушниці у безпорадного песика, який просто лежав на території однієї з АЗС міста. Очевидці розповідали, що «стрільця» начебто обурило те, що йому не вдалося заправитися. Таким чином він вилив свій гнів. Песик загинув.
Але агресору просто так це з рук не зійшло. Цим жахливим випадком зацікавила влада області. Поліція з’ясувала, що таке звірство вчинив військовий. Тож тепер йому доведеться понести покарання за свій злочин.
Подробиці по цій справі розповів голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
-Попросив поліціянтів розібратися з розстрілом собак на заправці у Дніпрі.
Вони розібралися.
Убивцею собаки з цуценятами виявився військовий…
Зараз він на півдорозі до Бахмута. Його затримають і передадуть до військової служби правопорядку. Вона визначить, як бути з цим… кривдником тварин.
Як на мене, це вчинок не гідний звання військового. У нас війна. Ми воюємо за людські цінності. Ми стоїмо проти нелюдської жорстокості, проти дикунства. Ми воюємо за те, щоб у нашій країні, у нашій області було безпечно. Усім! Війна не дає права ані військовому, ані цивільному убивати просто так…
Нищити треба ворога, а не безпорадних перед зброєю тварин. Немає слів…Військовий має понести покарання за свій “невійськовий” вчинок, – написав очільник області.
https://youtube.com/shorts/yykXrEeXgh0?feature=share
Юлія Олександрова









