У нашій області стартували жнива, але ворог регулярно гатить по полях пшениці. Особливо потерпає Криворіжжя – пожежі гасять, але значна кількість збіжжя згорає. Попри це, фермери тримають свій фронт і розраховують отримати вдосталь зерна, щоб забезпечити ним наш та навіть сусідні регіони. Очільники області запевняють мешканців, що нестачі хліба не буде.
Днями у мережі з’явилося фото, де видно, як комбайн працює в поле, оминаючи велику вирву від ворожого снаряду. Тож не сумніваймося, що будемо з хлібом!
Юлія Олександрова









