Окупанти знову обстріляли Криворізький район. Попередньо, без постраждалих.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«На ранок російські війська знову обстріляли Криворізький район. Удари прийшлися по двох громадах – Апостолівській та Зеленодольській. У Апостолівській громаді ворог поцілив по селу Новосеменівка. Вибухова хвиля вибила шибки у будинку. У Зеленодольську вгатили по дачному масиву та парковій зоні. Попередньо, без постраждалих»,-написав Резніченко.
У інших районах області наразі спокійно.









