11 липня лави Заслужених донорів поповнили 10 мешканців Дніпропетровської області. Вони – з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Нікополя, Іларіонового.
Відомо, що кожен із них поділився своєю кров’ю понад 100 разів. А одна з донорів – аж 207 разів!
– Тепер Заслужених у нас в області – 34 донори. І ще тисячі тих, хто не має звань, але постійно здає кров. Зараз кожен у тилу віддає для перемоги, що може. Дехто – свою кров.
Велика шана усім донорам.
Ваша кров рятує життя, – написав очільник Дніпропетровщини Валентин Резніченко.
Лана Дніпренко









