Учора вдень поліцейським стало відомо про злочин у Самарському районі Дніпра. Містянка розповіла, що малознайомий чоловік, який винаймав у неї житло, втік із її особистими речами. Отримавши прикмети охоронці порядку швидко відшукали грабіжника. Його виявили неподалік від місця злочину, затримали та доставили до відділку поліції.
Увечері цього ж дня надійшла інформація про ще один грабіж у Соборному районі. Заявниця повідомила, що колишній співмешканець побив її та забрав мобільний телефон. Патрульні отримали детальний опис нападника та стали на пошуки. Чоловіка незабаром знайшли у сусідньому дворі, де той ховався. У нього виявили поцуплений телефон. Агресора затримали й доставили до місцевого відділку поліції.
Обом дніпрянам доведеться відповісти за свої не чоловічі вчинки.


Юлія Олександрова









