У Підгородному відбувся благодійний ярмарок за ініціативи активних діток. До юних волонтерів долучилися й деякі місцеві мешканці.
На ярмарку пропонували придбати домашню випічку, солодощі, лимонад, смачні ягоди, брендові магніти, патріотичні браслети хенд-мейд тощо.
Маленькі продавчині нарядилися у вишиванки, а усіх присутніх розважали народні музики та місцевий гурт-денс.
Під час заходу було зібрано більше 12 тисяч гривень, які будуть відправлені через Благодійний фонд Сергія Притули на допомогу ЗСУ.




Юлія Олександрова









