12 липня ворог атакував дві громади у Криворізькому районі. Сталася пожежа на скошеному полі. На щастя, минулося без постраждалих і без руйнувань.
Ситуацію в області на вечір доповів голова облради Микола Лукашук.
-Протягом дня маємо обстріли двох громад у Криворізькому районі.
Вдень ворог з «Ураганів» обстріляв територію Зеленодольська, внаслідок чого сталася пожежа на скошеному полі. Минулося без постраждалих і без руйнувань.
Вдарили окупанти і по Апостолівській громаді: під ворожий вогонь потрапило село Сергіївка. На щастя, там теж без жертв.
Щодо інших територій Дніпропетровщини – все спокійно. Окрім Криворізького району, обстрілів більше ніде не зафіксовано. Окупантів в області немає, – проінформував Микола Лукашук.
Юлія Олександрова









