Вчора пізно ввечері під обстріл потрапив Нікополький район.
Ворог вдарив з РСЗВ, через що у передмісті Нікополя сталося займання сухої трави.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«В районі було пошкоджено електромережу, внаслідок чого більше 6 тисяч абонентів залишилися без світла. Це декілька сіл. Також в одному з медзакладів району вибуховою хвилею пошкоджено вікна»,-написав Лукашук.
На щастя, ані пацієнти, ані працівники не постраждали.
«Окупанти вели вогонь по населеним пунктам. Ворог хотів коригувати свої дії за допопомогою безпілотників. Але наші сили ППО добре відпрацювали і збили дві ворожі пташки. Як-то кажуть – нічого шастать»,-написав Лукашук.









