13 липня вороги атакували населені пункти Херсонщини, які знаходяться на межі з Дніпропетровщиною. Тож була загроза і для мешканців нашого регіону.
Коротко про безпекову ситуацію в області доповів голова облради Микола Лукашук.
-Окупанти сьогодні гатили по населеним пунктам на Херсонщині, які знаходяться на межі з Дніпропетровщиною. Але наші території обстріляні не були. День в області минув мирно.
Ситуація залишається контрольованою. Критична інфраструктура регіону працює в штатному режимі. Продовжують прибуваюти переселенці: станом на сьогоднішній день в області зареєстровано 287,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Людей забезпечують найнеобхіднішим.
Працюємо далі, тримаємо фронт кожен на своєму місці, – написав Микола Лукашук.
Юлія Олександрова









