Стало відомо, по якому українському місту орки хотіли завдати удару перед атакою Вінниці.
Одна з ракет, якими російські окупанти завдали удару по Вінниці 14 липня, спершу летіла в напрямку Житомира, але потім змінила свій шлях.
Російські війська так вчиняють, використовуючи ракети “Калібр”.
Про це мер Житомира Сергій Сухомлин сказав на сесії міськради, коли разом із депутатами повернувся до сесійної зали після відбою повітряної тривоги.
-Бачите, у Вінницю прилетіло. Є загиблі, серед яких – діти. А те, що ми дивилися, ракета спочатку йшла на Житомир, потім повернула і пішла на Вінницю. Ну, окупанти зараз так із “Калібрами” роблять, – розповів Сухомлин.
Юлія Олександрова









